דף הבית : מידע וטיפים : כיצד בונים תפריט קייטרינג
כיצד בונים תפריט קייטרינג
.

כיצד בונים תפריט קייטרינג

שאלה זו היא אחת השאלות הראשונות שצצות. התשובה הראשונה והמיידית לשאלה זו הוא שהדבר תלוי בתקציב שהגדרנו, אם עדיין לא הגדרתם תקציב לטובת הקייטרינג דעו שעליכם להגדיר תקציב ברור ומובן לפני שתתחילו בתכנון התפריט. תפריט קייטרינג יקר שחורג מהתקציב, אולי ישרת אתכם היטב באירוע, אך ישאיר אתכם עם טעם לא טוב בפה ולכן לפני שניגש לבנות תפריט קייטרינג נדע בדיוק מהו התקציב שאנו מקצים לצורך מטרה זו.

השאלה השני הוא ההבנה של צרכי הקהל שלנו, האם מדובר בקהל מעדה מסוימת, האם לקהל יש מאפיינים תרבותיים שונים שעלינו לעמוד בהם וכו'.. חשוב מאוד שנקלע ונתחשב בקהל המוזמנים, אולי הדבר יכול לפגוע מעט בתפריט לקחת אותו לכיוון מעט שונה, אך זיכרו שיש עליכם מחויבת מסוימת לרצות את המוזמנים, ואחת השיטות הטובות ביותר לעשות כך היא ליצור תפריט שיתחשב במרבית האנשים. זכרו גם שיש צורך לאמוד את מספרם של הצמחוניים ושל הטבעוניים, חייבת להיות אפשרות סבירה בהחלט לטובת אנשים אלה.

אחרי שיש בידינו את הנתונים המפורטים לעיל, ניגש לבנות תפריט קייטרינג. אם מעולם לא בניתם תפריט קייטרינג או שאתם אינכם בעלי הבנה בסיסית בתחום האוכל, אל תנסו לעשות זאת בעצמכם, התייעצו עם איש מקצוע מחברת הקייטרינג ששכרתם לאירוע, שבו איתו ארוכות ובנו יחדיו תפריט קייטרינג מומלץ שמשקף בצורה הטובה ביותר את צרכי האירוע, למעשה היינו ממליצים לכל אחד אחת שמתכננים אירוע קייטרינג להיעזר שירותיה של חברת הקייטרינג ככל שזה נוגע לתפריט. אדם מקצועי רואה את הדברים טוב יותר, ויוכל לתת לכם חלופות מידיות לכל עניין או בעיה שתצוץ.

בקשו לראות תפריטים לדוגמא מאירועים קודמים. כך יהיה לכם מושג טוב יותר לגבי הכיוון הכללי הנפוץ ותוכלו לקבל החלטות מושכלות ורלוונטיות יותר לתפריט הקייטרינג שלכם. בנוסף תוכלו גם להתייעץ עם אנשים שונים לאחר שיהיה התפריט המפורט בידכם. שלחו אותו במייל למספר אנשים קרובים שאתם סומכים ומעריכים את דעתם. הסתכלות נוספת אובייקטיבית, תוביל לכך שתנטרלו כל סיכוי להפתעות בזמן האירוע.

באזורים:
ירושלים,תל אביב –יפו, חיפה, ראשון לציון,אשדוד,פתח תקווה, באר שבע, נתניה,חולון, בני ברק,רמת גן,בת ים, אשקלון,רחובות, הרצליה, כפר סבא, חדרה,בית שמש, רעננה, מודיעין, מכבים, רעות, לוד, נצרת, רמלה, נהריה, גבעתיים, קריית אתא, קריית גת, הוד השרון, אילת, עכו, מודיעין עלית, עפולה, קריית מוצקין, רמת השרון, טבריה, ראש העין, קריית ים, קריית ביאליק, נס ציונה, אלעד, מעלה אדומים, דימונה, אור יהודה, יבנה, קריית אונו, צפת, נתיבות, יהוד – מונסון, מגדל העמק, כרמל, ערד, קריית שמונה, טירה, נשר, מעלות תרשיחא, גבעת שמואל, קריית מלאכי, שדרות, טירת הכרמל, יקנעם עלית, בית שאן, אריאל, אור עקיבא ,צפון,דרום,מרכז,גליל,עמקים,כרמיאל,עמק יזרעאל,זכרון יעקב,קיסריה
הודעות אחרונות
1. מחפש תפריט קייטרינג לאירוע גיבוש
דן | | 07:41 26.08.2012


שם :
טלפון:
אזור מגורים :
דואר אלקטרוני :
נושא / כותרת :
תוכן :