דף הבית : מידע וטיפים : מחירי מנות קייטרינג
מחירי מנות קייטרינג
.

מחירי מנות קייטרינג
 
"כמה עולה מנה" זו אולי אחת השאלות הראשונות שאנו רוצים לדעת. כולנו מחפשים להוזיל את העלויות, ויוצאים למסעות צייד אחר המנה הזולה והאיכותית. אז כמה באמת עולה מנת קייטרינג, כמובן שתשובה זו הרבה מורכבת ורבת משתנים, במאמר זה ננסה להבין מהם המרכיבים השונים שיוצרים את מחיר המנה ואיך ניתן להוזיל עלויות.
 
מחיר זול למנת קייטרינג
נתחיל מהעובדה הפשוטה ששום עסק לא הולך להפסיד עליכם כסף. אם ביררתם אצל מספר חברות קייטרינג והגעתם לבסוף לחברה "ששוברת את השוק" יש לתהות על קנקנה של חברה זו בצורה רצינית ולשאול שאלות אודותיה: מי מנהל את החברה? כמה זמן היא קיימת? באיזה חומרי גלם משתמשים? וכמובן לבקש המלצות. 20-3-40-50-60-70-80-90-100-110-120-130-140-150-160-170-180-190-200 יהיה המחיר אשר יהיה אם מחיר המנה מרגיש לכם זול מדי, מיצאו את הסיבה לכך. אם מדובר בתחרות גרידא הרי שהרווחתם.
 
מחיר יקר למנת קייטרינג
רבים מאתנו כבר הבינו שהסוד לאירוע מוצלח הוא אוכל מוצלח, ולשיטתם אם הם ישלמו על מנה הרבה כסף הם יבטיחו איכות ואורחים מרוצים. הדבר נכון בצורה חלקית, ישנם חברות קייטרינג הלוקחות מחירי מנות מופקעים ומספקות שירות דל ולעומתם חברות שייקחו מחיר הגיוני יספקו שירות מעל ומעבר. גם אם החלטתם לשלם הרבה כסף על מנה זיכרו שמנה יקרה היא אינה ערובה לכלום, ויש לבדוק היטב את התפריט המוצע.
 
בכל דרך ובכל מחיר אותו החלטתם להוציא על מנה לקייטרינג, היוועצו עם בעל מקצוע מיומן, דעה מקצועית ועיניים בוחנות יכולים לחסוך לכם הרבה כסף ועגמת נפש. אל תשחקו לידי המזל אלא בידקו היטב את החוויה המוצעת לכם. יצא לנו כבר להיתקל באנשים אשר שילמו מחיר יקר מאוד וקיבלו מעט מאוד ולעומתם אנשים אשר שילמו מחיר זול והופתעו לקבל חוויה איכותית ומיוחדת. כל מקרה לגופו ולכל חברה השיקולים שלה בקביעת מחיר מנת הקייטרינג.
 
נקודה נוספת היא שתמיד אבל תמיד ניתן להוזיל עלויות ע"י התמקחות ומשא ומתן, שוק הקייטרינג הוא מאוד תחרותי והדבר בהחלט פועל לטובת הצרכנים.

 הודעות אחרונות
1. כמה עולה אירוח ל20 אנשים
שלומית | מרכז | 07:44 10.06.2013


שם :
טלפון:
אזור מגורים :
דואר אלקטרוני :
נושא / כותרת :
תוכן :