דף הבית : שרותים משלימים : השכרת ציוד לאירועים
השכרת ציוד לאירועים
.

השכרת ציוד לאירועים

השכרת ציוד לאירועים מתאים בדרך כלל ל2 סגנונות של אירועים. סוג האירוע הראשון הוא אירוע אשר אנו בוחרים לערוך בחוץ או בתנאים בהם אנו חייבים להשכיר את ציוד הקייטרינג מחברה חיצונית,האפרות השנייה בה נבחר להשכיר ציוד קייטרינג הוא כאשר אנו רוצים להיות בשליטה עיצובית מלאה על אופי האירוע, ונשכור ציוד המאפיין את האירוע ואת השקפתנו על האופן בו האירוע צריך להיות מעוצב. במאמר זה נשכור את האפשרויות העיצוביות העומדות בפניכן בכל אפשרות ונחווה דעה על הדרך בה הדבר צריך להיעשות.
אם אתם עורכים את האירוע שלכם במקום מסודר (גן אירועים, אולם אירועים) ובכל זאת בחרתם לשכיר את ציוד הקייטרינג מבחוץ כדאי שתהיה לכם דעה ברורה ומוצקה לגבי האופן בה הדברים צריכים להיעשות. נקדים ונאמר שאם אין לכם רקע בעיצוב או שמעולם לא התנסיתם בחוויה עיצובית שכזו אז אולי כדאי שתשקלו שוב את העניין, או שתשכרו גם אדם מקצועי שיהיה לכם ליועץ וילווה את התהליך.

ישנם כמעט אין-ספור יכולות עיצוב שונות, המון סוגים של אמצעי הגשה ודרכים ליצור רעיון עיצובי משלכם. קחו בחשבון שהתהליך הנ"ל הוא הרבה יותר ארוך וכמובן עקר, אך נקודת האור היא שבסוף הדרך האירוע שלכם יראה בדיוק כמו שרציתם ודמיינתם אותו. האפשרות השנייה בה נרצה לשכור את שירותיה של חברה להשכרת ציוד לאירועים, היא כאשר אנו בוחרים לערוך את האירוע שלנו בסביבה בה הכורח מאלץ אותנו לשכור ציוד (בשטח,חוף ים,אוהל ועוד)
במצב זה אנו ממליצים לכם לשכור את שירותיה של חברה שמציעה בנוסף לשירותי הקייטרינג גם השכרת ציוד, בצורה זו מובטח לכם חיסכון כספי בצורה משמעותית. אם בחרתם להשכיר את הציוד מחברה אחת ואת הקייטרינג מחברה שנייה, דעו שישנן המון חברות המציעות לכם שירותי השכרת ציוד לאירועים.

בכדי לבחור את הציוד התאים לאירוע שלכם יש להתאזר בסבלנות ובאורח רוח, ולזמן את נציגי החברות השונות למפגש. לצורך כך פנו יום והזמינו אנשים בעלי טעם ועניין לעזור לכם בעריכת האירוע. בקשו מנציגי החברות השונות להגיע עם מחירונים מפורטים והקטלוגים השונים שברשותם.

היכולת שלכם להבין את צרכי האירוע שלכם מבחינת ציוד, היא מפתח להצלחה. ההבנה של הציוד שעליכם להשכיר צריכה לעיתים עין מקצועית. החברות שמשכירות ציוד לאירועים ישמחו לבוא לעזרתכם ולתרום ולהקרין מניסיונם לאירוע שלכם.אגב..ניסיון הוא בהחלט יתרון בכל הקשור להשכרת ציוד, חברה מנוסה תוכל לצפות בעיות שעתידות להתרחש ובעזרת הציוד המתאים למנוע אותן.

איזה ציוד לבחור לאירוע שלנו? מהו הציוד המתאים לנו ביותר? אם מעולם לא השכרתם ציוד לאירוע וזו לכם הפעם הראשונה מאמר זה נכתב עבורכם. במאמר נציג את הציוד שניתן להשכיר לאירועים ונבין כיצד יש לדעת מהו הציוד שעלינו לשכור לאירוע שלנו. כמובן שלכל אירוע יש את ההגבלות והיכולות שלו ולכן נשתדל להתייחס אל הדברים בצורה הרחבה ביותר,עם דגשים והבנות לכל אירוע.

איפה האירוע יערך – מקום האירוע ומיקום האירוע הם הראשונים הזוכים להתייחסות כאשר אנו מבררים על השכרת ציוד. האם האירוע ייערך בחוץ, האם האירוע ייערך בפנים. כשאנו עורכים אירוע בחוץ יש צורך "להגן" על אורחינו בכדי לאפשר לאירוע התנהלות נעימה. ויסות מזג האוויר באמצעים שונים (חימום קירור,אוורור) חלק מהאירועים יהיו חייבים להשתמש במצננים בעוד שלחלק אחר יספיקו מאווררים תעשייתים בחירת הציוד הנכון לאירוע שלכם היא המפתח להצלחה, ושמירה על מזג אוויר נוח ונעים הוא הראשון במעלה. אנשים שחם להם או קר להם, הם חסרי סבלנות ועצבניים, ולא בעלי רצון לחגוג ולשמוח בלשון המעטה. ולכן דאגו שלמוזמנים שלכם יהיה נעים ונוח

הדבר השני שלעתנו הוא בעל חשיבות גדולה הוא נוחות, כשאנו מציינים נוחות אנו מתכוונים לכל האירוע בכללותו. החל מהכיסאות עליהם יסבו האורחים לאכול ובהמשך מגבות נעימות בשירותים. נסו לשוות בעצמכם את המסלול שיעבור האורח באירוע שלכם, החל מהכניסה (האם היא מוארת מספיק), היכולת של כל אדם לצפות בחופה בלי להידחף (האם יש מספיק כיסאות והסידור מתאים) כלי הגשה יעילים ומספקים,צפיפות עתידית בתורים לאכול ועוד כל פרט ופרט שלדעתכם יוריד מהזרימה הנעימה שאתם רוצים לתת ולשדר באירוע שלכם. ברוב המקרים ניתן לפתור את העניין על ידי התאמה פשוטה או שינוי והוספה של ציוד עזר מתאים

 הודעות אחרונות
1. השכרת ציוד לאירועים
פורטל קייטרינג | | 18:09 17.08.2012

2. מידע מצוין אם אתם מתכננים להשכיר ציוד לאירועים
יהלי | | 19:12 17.08.2012

3. כמה יעלה שירות של השכרת ציוד לאירועים באזור אשדוד בשבוע הבא?
רוזי | | 13:30 27.08.2012

4. השכרת ציוד לאירוע
הילה | | 17:23 03.09.2012

5. השכרת ציוד לאירוע
פורטל קייטרינג | | 12:17 13.12.2012

6. אני צריכה הצעת מחיר להשכרת ציוד.
רני | | 10:15 16.07.2015


שם :
טלפון:
אזור מגורים :
דואר אלקטרוני :
נושא / כותרת :
תוכן :