דף הבית : שרותים משלימים : השכרת הגברה ותאורה:
השכרת הגברה ותאורה:
.

השכרת הגברה ותאורה:

הגברה:

מערכת הגברה משמשת את המשתמשים בצורה כזו שהיא מאפשרת לפזר הסאונד בחללים גדולים לפי ההחלטה שלנו. הגברה הכרחית בהרבה מאד אירועים ומצבים. לצורך הדוגמה- כאשר מזמינים תזמורת או די ג'י לאולם חתונות- אנו רוצים "לפזר" את המוזיקה בכל רחבת הריקודים ולהגביר את עוצמתה באירוע. בשל כך, נצטרך כמובן לדאוג למערכת הגברה מתאימה. גם במקרים בהם מאורגן כנס חשוב הכולל נואמים- יש צורך לדאוג למערכת הגברה שתוכל לסייע להגביר את הקול של הנואמים בלי לפגוע במידת הבהירות שלו. מערכות הגברה שימושיות גם במקומות כגון- מועדונים, הופעות ואפילו קונצרטים. כמובן קיימים מקרים רבים נוספים בהם נעשה שימוש במערכות הגברה וחשוב להתאים לכל אירוע את המערכת הנכונה.

תאורה:

לפעמים, תאורה טובה יכולה לעשות פלאים. ישנם מומחים המתעסקים בשינוי תאורה על מנת ליצור מראה אחר וכן ישנם פיתוחי תאורה רבים לצורך אולמות אירועים וכדומה. כאשר מפיקים אירוע כל שהוא, הרבה פעמים יש צורך לדאוג גם לתאורה. מנורה רגילה באולם אירועים אינה מספיקה וכן אינה תורמת לאווירה. תאורה טובה עשויה לחולל פלאים והיא אף יכולה "להכניס לאווירה" מסוימת את המשתתפים.

השכרת הגברה ותאורה:

למרבה המזל, כיום ניתן להשכיר שירותי הגברה ושירותי תאורה. במקרים רבים, השכרת גברה ותאורה יכולה להיות מאותו מקור וכך ניתן להחליט על "דיל" טוב ולהוזיל עלויות. כאשר פונים לחברות הנותנות שירותי השכרת הגברה ותאורה, יש לבחון איתן כמה נושאים שעל פי הם ייקבע המחיר תמורת השירות וכן מה סדר הגודל של תופסת הציוד הנדרשת לנו. כאן חשוב לציין, שיש לבדוק האם השירות הניתן הוא השכרת הגברה ותאורה הכולל התקנה.

השכרת הגברה ותאורה- להגיע מוכנים למפגש עם נותני השירות:

הנושאים שעליהם תצטרכו לענות לנותני השירות של השכרת הגברה ותאורה נוגעים כמובן לאופי האירוע ולמיקום שלו. חשוב מאד לדעת להעריך כמה אנשים עומדים להגיע, זהו מידע קריטי במיוחד עבור ההחלטה שנוגעת לבחירת מערכת הגברה. כמו כן, יש לדעת מה הגודל של האולם, בלי זה יהיה קשה מאד לסדר תאורה מתאימה. כמובן שכדאי לעשות סקר שוק מראש, להכיר מונחים וכדומה- כך תוכלו לדעת האם ההצעה העומדת בפניכם כדאית.

ירושלים,תל אביב –יפו, חיפה, ראשון לציון,אשדוד,פתח תקווה, באר שבע, נתניה,חולון, בני ברק,רמת גן,בת ים, אשקלון,רחובות, הרצליה, כפר סבא, חדרה,בית שמש, רעננה, מודיעין, מכבים, רעות, לוד, נצרת, רמלה, נהריה, גבעתיים, קריית אתא, קריית גת, הוד השרון, אילת, עכו, מודיעין עלית, עפולה, קריית מוצקין, רמת השרון, טבריה, ראש העין, קריית ים, קריית ביאליק, נס ציונה, אלעד, מעלה אדומים, דימונה, אור יהודה, יבנה, קריית אונו, צפת, נתיבות, יהוד – מונסון, מגדל העמק, כרמל, ערד, קריית שמונה, טירה, נשר, מעלות תרשיחא, גבעת שמואל, קריית מלאכי, שדרות, טירת הכרמל, יקנעם עלית, בית שאן, אריאל, אור עקיבא צפון,דרום,מרכז,גליל,עמקים,כרמיאל,עמק יזרעאל,זכרון יעקב,קיסריההודעות אחרונות
1. השכרת הגברה ותאורה לאירוע
עומרי | | 22:43 18.08.2012

2. איזה ציוד הגברה ותאורה דרושים לאירוע - כל המידע כאן
השכרת הגברה ותאורה. | | 11:48 21.08.2012

3. יעוץ והכוונה בנושא תאורה והגברה
רועי | | 08:07 27.08.2012

4. יש אפשרות לבצע השכרת הגברה ותאורה לאירוע שימשך שבוע ימים באזור הגליל העליון?
גור | | 17:01 27.08.2012

5. השכרת שירותי הגברה ותאורה לאירוע סיום
נחשון | | 19:40 15.09.2012

6. תאורה למקום חשוך
עמית | | 14:46 20.09.2012


שם :
טלפון:
אזור מגורים :
דואר אלקטרוני :
נושא / כותרת :
תוכן :