דף הבית : מידע וטיפים : דרושים כותבי תוכן ומאמרים
דרושים כותבי תוכן ומאמרים
.

דרושים כותבי תוכן ומאמרים לפורטל קייטרינג

לאתר זה דרושים כותבי תוכן ומאמרים בכל הרמות. העבודה היא ע"פ הספק

איזה תוכן דרוש לכם?

שימו לב שבאתר נמצאים עשרות מאמרים בתחומים שונים (קייטרינג איטלקי,קייטרינג חלבי ועוד ועוד..)בחרו מאמר שעבורו תרצו להשאיר תגובה וזכרו כלל אחד. כל תוכן שייכתב לאתר זה צריך להיות בעל אפיון אחיד - כלומר אם התוכן עוסק בקייטרינג בשרי,אז התוכן יעסוק בקייטרינג בשרי, ללא השתרבבות מילים מתחום אחר (קייטרינג חלבי, קייטרינג איטלקי וכו'.)תוכלו להתרשם מתגובות והמלצות שנכתבו כבר בתחום

כל הודעה תזכה את בעליה ב- 1.50 ש"ח

התוכן חייב להיות מקורי לגמרי (כלומר תוכן שאתם רושמים כרגע) לא מפורסם ומופיע בשום מקום. כל התכנים נבדקים. תוכן משוכפל לא יאושר ולא יזכה את בעליו בתגמול.

אין גבול לכמות התוכן שניתן לכתוב, את התוכן יש לשלוח אלינו במייל.

אנו מאשרים כל שאלה ומזכים את בעליה בתגמול, אנו מנהלים רישום מדויק לכל כותב תוכן.

אופן התשלום: ניתן לקבל את התשלום בשתי צורות

1- העברה לחשבון הבנק (נא לצרף את הפרטים הרלוונטים להעברה בנקאית

2- באמצעות שליחת צ'ק (נא לצרף את כל הפרטים הרלוונטים למשלוח הצ'ק)

התשלום מתבצע בכל ראשון לחודש, אך לא לפני הגיעכם ל-50 הודעות מינימום. כלומר אם הגיע הראשון לחודש ועדיין לא הגעתם לחמישים הודעות, יועבר הזיכוי הכספי לחודש הבא ויצטרף לרווחיו.

לכל כותב תוכן ומאמרים תינתן האפשרות להרוויח יותר מעמל ידיו, אם בחרתם להצטרף לכותבי התוכן של ההודעות, מובטחת לכם העלאה כל 50 הודעות. אם בחרתם להצטרף לכותבי המאמרים מובטחת לכם העלאה כל 30 מאמרים. אנו נהנים מרשימה ארוכה של כותבי ומאמרים ומזמינים אתכם להצטרף לשורותינו.

רוצים להצטרף? בבקשה!

השאירו הודעה ראשונה (הודעת מבחן) בתחתית עמוד זה בצירוף פרטי יצירת קשר. באם עברתם את מבחן ההודעה, ישלח אליכם מייל ותוזמנו להצטרף לצוות כותבי התוכן והמאמרים של האתר.

בהצלחה!

 

 

 

 

 

 

 
שם :
טלפון:
אזור מגורים :
דואר אלקטרוני :
נושא / כותרת :
תוכן :