דף הבית : קייטרינג בפריסה ארצית : קייטרינג בעכו
קייטרינג בעכו
.

קייטרינג בעכו

במרחק נסיעה של כחצי שעה מחיפה שוכנת לה עיר עתיקה, בעלת היסטוריה של אלפי שנים. כנראה ניחשתם נכון, מדובר בלא אחרת מאשר עכו. עיר מעורבת זו ידעה הרבה עליות וירידות במהלך ההיסטוריה, ממלכת ישראל העתיקה, כיבוש מוסלמי, כיבוש צלבני, כיבוש עות'מאני, ביקורו של נפוליאון, ימי המנדט הבריטי וכמובן הקמתה של מדינת ישראל, כל המאורעות הללו הותירו את חותמם בעיר הקטנה והמקסימה הזאת. קשה למצוא עיר שמתאימה יותר מעכו לבילוי רומנטי ואינטימי. מה יכול להיות כיף יותר מאשר לבקשר בעיר העתיקה בעיר ולשמוע את רחש התנפצות הגלים על חורבות הצריחים מימי הצלבנים, ללכת לבקר בשוק הדגים האותנטי, לבקר בשכונות היהודיות העתיקות עם בתי כנסת שגילם נאמד במאות אם לא אלפי שנים, להתרשם מהחפירות שעשו השלטונות הבריטיים כדי להעביר בעכו מסילת רכבת חוצת מזרח תיכון?

עכו מתאימה מאין כמותה לקיום אירועים באווירה פסטורלית ורומנטית. סוג זה של אירועים יכול להיות: חתונות או ימי הולדת "עגולים" או להבדיל ירידי אומנות לסוגיה וכדומה. כדי להקל על עניין הארגון של אירוע, כדאי לאתר חברה שמתעסקת בעניינים של קייטרינג בעכו ובכל מיני עניינים שמסביב. דוגמה לעניינים שכאלה זאת למשל דאגה לנושא ההזמנות לאירוע, השכרת אולם או מתחם האירועים, הכנה של מערכות תאורה והגברה. כמובן שאצלנו בארץ, בסופו של דבר מה שהאורחים זוכרים מהאירוע, זהו נושא האוכל. זוהי הסיבה שכדאי לפנות קודם כל לחברת קייטרינג בעכו, וזו כבר תתחיל לדאוג לכל העניינים שמסביב.

בכל אופן, אנחנו ממליצים לכם בחום לבקר בעיר נמל העתיקה ומלאת האווירה הזו, בין אם אתם סתם רוצים לטייל באזור הצפון ובין אם אתם רוצים לקיים אירוע בעכו.
שם :
טלפון:
אזור מגורים :
דואר אלקטרוני :
נושא / כותרת :
תוכן :