דף הבית : מידע וטיפים : הקייטרינג המשתלם בישראל
הקייטרינג המשתלם בישראל
.

להשיג את הקייטרינג המשתלם בישראל!

קייטרינג כשירות הוא רעיון נהדר. הוא מספק לכם את היכולת לשדרג את האירוע שלכם במספר רמות ולהוסיף לאירוע נופך של אלגנטיות מיוחדת. שירותי הקייטרינג השונים וחברות הקייטרינג המספקות אותם מספקים לכם שירות מושלם. אחת הטענות כלפי שירות זה הוא שהוא עלול לעיתים להיות יקר. במאמר זה ניתן לכם את המידע והדרך למצוא שירותי קייטרינג במחירי מבצע.

להתמקח,להתמקח,להתמקח – זה לא סוד שענף הקייטרינג נמצא בתחרות אדירה במשך כל השנה. וככזה הוא מאפשר לכם לפתוח במשא ומתן כשידכם עם העליונה. אך בכדי להוביל את המשא ומתן להנחה משמעותית יש צורך להצטייד במידע שיהווה עבורכם כלי יעיל, או במשפט אחד, כמה לוקחות החברות המתחרות, חשוב שהחברות המתחרות יהיו באותה רמה. בדקו את מחירי השוק ונסו להשיג את המחירים הטובים ביותר בטרם תפגשו עם חברת הקייטרינג שאותה תרצו לשכור לאירוע שלכם. רצוי שהמידע וההצעה יהיו בידכם בכתב.

הזמינו מוקדם – זמן הוא כוח ככל שזה נוגע למשא ומתן, ככל שתהיו לחוצים יותר בזמן ותנסו להשיג קייטרינג מהרגע להירגע, יהיה לך קשה יותר, לאתר את המבצעים והמחירים הטובים יותר. לכן הקפידו להתחיל בחיפושים מוקדם ככל שניתן. כך יהיה בידכם זמן רב ויכולת מיקוח טובה יותר.

הסעיף האחרון בדרך להשגת קייטרינג מוזל במחירי מבצע הוא כמובן סוג האירוע. בישראל התפתחה תרבות לא הוגנת בה ככל שהאירוע שלכם נחשב ליותר ראוותני קח מחיר הקייטרינג עולה גם ביחס לאותה מנה בדיוק באירוע אחר. בשיחת גישוש ראשונה אל תמהרו להסגיר את האירוע אליו מיועד הקייטרינג. בצעו שיחה אנונימית וספקו מידע אנמי לגבי סוג האירוע, כך תוכלו לדעת מהם המחירים הריאלים אותם מספקת חברת הקייטרינג. השתמשו במידע זה מאוחר יותר.

 

 

 
שם :
טלפון:
אזור מגורים :
דואר אלקטרוני :
נושא / כותרת :
תוכן :