דף הבית : אירועים פרטיים : מחיר קייטרינג לחתונה
מחיר קייטרינג לחתונה
.

מחיר קייטרינג לחתונה

בהחלט ניתן לקבל את המחירים לחתונות דרך טופס יצירת קשר. מעבר לכך מאמר זה נכתב בכדי לתת מענה על השאלות שחוזרות על עצמן בנוגע למחירי קייטרינג לחתונה. ידוע לכולנו שאחת הסיבות שהמחירים לקייטרינג לחתונה יקרים משמעותית יותר מכל אירוע אחר היא העובדה שתקציב חתונה גדול משמעותית מכל אירוע, ודבר זה אינו נעלם גם מעיניהם של ספקי הקייטרינג לחתונות. אז איך בכל זאת מדלגים על מהמורה זו ומשיגים מחירים ראויים למרות זאת.

היצע וביקוש – לתאריך בו אתם בוחרים להתחתן ישנה השפעה משמעותית על מחיר קייטרינג לחתונה. עונת החתונות בה הביקוש גדול יאמירו מחירי הקייטרינג לשיא ויהיה לכם מאוד קשה לשמור על התקציב וברוב המקרים תאלצו לחרוג ממנו וגם אז תוך כדי שכנועים ומשא ומתן מתיש וקורע לב. לעומת זה מחוץ לעונת החתונות הביקוש יורד ההיצע גובר וניתן להיתקל במחירי קייטרינג לחתונה שפויים וראויים. מחיר הוגנים. אז.. אם יש באפשרותכם לתת מענה לצורך שלכם להתחתן ולבצע את החתונה מחוץ לעונת החתונות מובטח לכם חיסכון כספי משמעותי.

אנו בחרנו מראש את התקציב שלנו והגדרנו בצורה ברורה (על דף) את מחיר קייטרינג לחתונה והבהרנו לעצמנו שאין חריגה למעלה בשום מקרה וצורה. לעומת זאת חריגה למטה תתקבל בברכה. העובדה שאנו מנהלים את אחד הפורטלים החזקים ביותר בתחום הקייטרינג נתנה לנו מינוף ויכולת לשאת ולתת מול הספקים השונים. המחירים שהושגו הם בזיעת אפינו ופינו ופרושים על פני כל השנה, כך שבהחלט ניתן לראות בבירור את המחירים משתנים למשך כל השנה. המחירים נותנים מענה גם לשירות מושלם וגם לאיכות אוכל מצוינת (אף מוזמן לא יבוא בטענות,האמינו לנו) היכולת שלנו לבחור היא היכולת הכספית האמיתית המובטחת לכל זוג שמתחתן. הבחירה היא המהות והיא זו אשר יוצרת את ההבדלים במחירים ובביקוש.

 

לא ליפול למלכודת דבש בה מובטח מחיר טוב לכאורה וגם לא להתפתות למחירים זולים בצורה קיצונית. שביל האמצע הוא השביל המומלץ כשבוחרים מחיר קייטרינג לחתונה.

 

 

ירושלים,תל אביב –יפו, חיפה, ראשון לציון,אשדוד,פתח תקווה, באר שבע, נתניה,חולון, בני ברק,רמת גן,בת ים, אשקלון,רחובות, הרצליה, כפר סבא, חדרה,בית שמש, רעננה, מודיעין, מכבים, רעות, לוד, נצרת, רמלה, נהריה, גבעתיים, קריית אתא, קריית גת, הוד השרון, אילת, עכו, מודיעין עלית, עפולה, קריית מוצקין, רמת השרון, טבריה, ראש העין, קריית ים, קריית ביאליק, נס ציונה, אלעד, מעלה אדומים, דימונה, אור יהודה, יבנה, קריית אונו, צפת, נתיבות, יהוד – מונסון, מגדל העמק, כרמל, ערד, קריית שמונה, טירה, נשר, מעלות תרשיחא, גבעת שמואל, קריית מלאכי, שדרות, טירת הכרמל, יקנעם עלית, בית שאן, אריאל, אור עקיבא  -צפון,דרום,מרכז,גליל,עמקים,כרמיאל,עמק יזרעאל,זכרון יעקב,קיסריה

 

 

 הודעות אחרונות
1. בקשה למציעת חברת הפקת שמציעה מחיר קייטרינג לחתונה שנוכל לעמוד בו.
יוגב | | 17:47 13.09.2012

2. מחיר קייטרינג לחתונה
רונית | | 17:49 13.09.2012

3. די למחירים מוגזמים!
ניסן | | 08:49 29.01.2013

4. הצעת מחיר לקיטרינג לחתונה (ל"ת)
ליאורה | קיבוץ מעגן | 16:44 23.04.2013

5. הצעת מחיר לחתונה
בן | נוף ים | 18:31 22.07.2015


שם :
טלפון:
אזור מגורים :
דואר אלקטרוני :
נושא / כותרת :
תוכן :