דף הבית : קייטרינג לעסקים : מחיר קייטרינג בשטח
מחיר קייטרינג בשטח
.

מחיר קייטרינג בשטח

שוב נזכיר שכל החברות שנסקרו במאמר זה וכל חברות הקייטרינג שנבחרו לספק מחירי קייטרינג בשטח מופיעות באתר הבית שלנו. דרך נוספת לקבל את הפרטים היא בהשארת פרטים בצור קשר. קייטרינג בשטח זו הנאה גדולה ומיוחדת במינה. אוכל איכותי בטבע, ממש מפגיש את שני העולמות הטובים ביותר לחוויה אחת איכותית ומיוחדת. מחירי קייטרינג בשטח הם לא מנת חלקם של כל חברות הקייטרינג. לא כולם מצוידים ביכולת הנפשית או המקצועית בכדי לספק אירוע שלם בתוך השטח, ולכן תלוי כמובן בגורמים נוספים נחשבים מחירי קייטרינג בשטח ליקרים יותר.

המיקום אליו תרצו להזמין את הקייטרינג הוא אחד המרכיבים המשמעותיים ביותר. ככל שהמיקום קשה יותר להגעה כך המחיר יהיה גבוה יותר. מחיר המצריך כלי רכב 4*4 או קייטרינג בשטח פשוט להגעה יהיה ההבדל גדול ומהותי. כל חברות הקייטרינג שאנו דגמנו נתנו לנו את שתי האפשרויות מבחינת המחירים. הראשונה היא אפשרות יחסית קלה אך עדיין בשטח, והשנייה נסיעה קשה ותובענית על גבי רכב שטח מחוסן בולדרים. תוכלו לפגוש את שתי ההצעות בנספח שיצורף מחירי קייטרינג בשטח.

אחד הגורמים שחייבים לקחת בחשבון במסגרת המחיר הוא כמובן הציוד. קייטרינג בשטח מחייב אתכם ליצור אירוע מאפס, כלומר להביא לטבע הנהדר את כל הציוד שקייטרינג צריך ואנו מתכוונים להכל!

אם באפשרותכם לדאוג לפחות להגעתו של חלק מהציוד מובטחת לכם הנחה משמעותית במחיר. סוג האירוע הנערך בשטח הוא גורם נוסף. אם המחיר הוא לארוחה קטנה של חברים או לחתונה מאתגרת במיוחד שמצריכה ימים ואולי שבועות של ארגון.

הצעתנו לכם היא להנות מקייטרינג בשטח אך גם להקל על המחיר הנלווה לכך. כלומר ליצור את האנתחתא לארוחה בשטח במקום אליו הגישה קלה גם לרכב 2*4 כך תוכלו להנות גם מארוחה מפעימה בתוך הטבע וגם ממחיר מצוין.

 

 


ירושלים,תל אביב –יפו, חיפה, ראשון לציון,אשדוד,פתח תקווה, באר שבע, נתניה,חולון, בני ברק,רמת גן,בת ים, אשקלון,רחובות, הרצליה, כפר סבא, חדרה,בית שמש, רעננה, מודיעין, מכבים, רעות, לוד, נצרת, רמלה, נהריה, גבעתיים, קריית אתא, קריית גת, הוד השרון, אילת, עכו, מודיעין עלית, עפולה, קריית מוצקין, רמת השרון, טבריה, ראש העין, קריית ים, קריית ביאליק, נס ציונה, אלעד, מעלה אדומים, דימונה, אור יהודה, יבנה, קריית אונו, צפת, נתיבות, יהוד – מונסון, מגדל העמק, כרמל, ערד, קריית שמונה, טירה, נשר, מעלות תרשיחא, גבעת שמואל, קריית מלאכי, שדרות, טירת הכרמל, יקנעם עלית, בית שאן, אריאל, אור עקיבא  צפון,דרום,מרכז,גליל,עמקים,כרמיאל,עמק יזרעאל,זכרון יעקב,קיסריההודעות אחרונות
1. מה גובה מחיר קייטרינג שטח לאירוע במדבר צפונית לאילת?
לאוניד | | 06:23 10.09.2012

2. מהו מחיר קייטרינג שטח ומה כולל התפריט שלו?
אלי | | 06:24 10.09.2012


שם :
טלפון:
אזור מגורים :
דואר אלקטרוני :
נושא / כותרת :
תוכן :