דף הבית : אירועים פרטיים : מחיר קייטרינג למשפחות
מחיר קייטרינג למשפחות
.

מחיר קייטרינג למשפחות

למרות כל קריאות ה"גוואלד" בתקשורת הישראלית, לאמיתו של דבר מצבם הכלכלי של רוב אזרחי ישראל כיום, בשנת 2012, הוא די טוב. אפשר להיווכח בזה אם מסתכלים על נתוני פילוח ההוצאות של אזרחי ישראל. חלק הארי של האנשים מוציא לפחות סכומים כלשהם בחודש על בילויים ופנאי. זאת גם הסיבה, שקיימת בישראל תעשייה ענפה ורחבת ידיים של ספקי שירותים ומוצרים שונים עבור אנשים שרוצים לבלות.

אחד התחומים בהם יש את המבחר הרחב ביותר בשוק, זהו תחום האירועים וכל מה שמסביב. נניח בן אדם רוצה לארגן מסיבת יום הולדת 50 לאישתנו. קודם כל הוא צריך למצוא חברת קייטרינג שמתמחה בארגון אירועים כגון זה ובסיפוק קייטרינג לאירוע. כאן כמובן יש הבדל בין מחיר קייטרינג למשפחות ( אירוע בהשתתפות בני משפחה בלבד) לבין מחיר קייטרינג לאירוע גדול ורב משתתפים (כמו במקרה של מסיבת יום הולדת 50 המדוברת).

אפשר להוריד מחיר קייטרינג למשפחות, אם מבקשים מחברת הקייטרינג לספק גם שירותים אחרים לאירוע. כך למשל, אפשר לבקש מחברת הקייטרינג שתסייע לכם עם מציאת אולם האירועים בו יתקיים האירוע. כמו כן, אפשר לבקש ממנה גם שעזור לכם לאתר תקליטן או להקה שיופיעו באירוע. כך או אחרת, כדאי לשקול להיות נדיב בנושא של מחיר קייטרינג למשפחות, מכיוון שבסופו של דבר, זהו אירוע שאתם עושים לא בשביל עצמכם, אלא בשביל האנשים האהובים אליכם, בני משפחתכם.

ירושלים,תל אביב –יפו, חיפה, ראשון לציון,אשדוד,פתח תקווה, באר שבע, נתניה,חולון, בני ברק,רמת גן,בת ים, אשקלון,רחובות, הרצליה, כפר סבא, חדרה,בית שמש, רעננה, מודיעין, מכבים, רעות, לוד, נצרת, רמלה, נהריה, גבעתיים, קריית אתא, קריית גת, הוד השרון, אילת, עכו, מודיעין עלית, עפולה, קריית מוצקין, רמת השרון, טבריה, ראש העין, קריית ים, קריית ביאליק, נס ציונה, אלעד, מעלה אדומים, דימונה, אור יהודה, יבנה, קריית אונו, צפת, נתיבות, יהוד – מונסון, מגדל העמק, כרמל, ערד, קריית שמונה, טירה, נשר, מעלות תרשיחא, גבעת שמואל, קריית מלאכי, שדרות, טירת הכרמל, יקנעם עלית, בית שאן, אריאל, אור עקיבא .צפון,דרום,מרכז,גליל,עמקים,כרמיאל,עמק יזרעאל,זכרון יעקב,קיסריההודעות אחרונות
1. מחיר קייטרינג למשפחות
רונן | | 16:38 15.09.2012


שם :
טלפון:
אזור מגורים :
דואר אלקטרוני :
נושא / כותרת :
תוכן :