דף הבית : סוגי קייטרינג : מחיר קייטרינג כשר
מחיר קייטרינג כשר
.

מחיר קייטרינג כשר

השוק של חברות קייטרינג בארץ כיום, בשנת 2012, הוא מאוד מפותח. בשוק זה יש מקום לקונגלומרטים ענקיים שמטפלים בנוסף לנושא הקייטרינג גם במגוון נושאים שמסביב. כך חברות קייטרינג גדולות ומבוססות יכולות להציע לאנשים שמתכננים אירוע או שמחה כלשהי בנוסף לנושא המזון והמשקאות, גם שירותים כגון עיצוב האולם, תאורה וסאונד, ניוד אורחים למקום ועוד ועוד שירותים שונים.

אחד מסוגי הקייטרינג היותר נפוצים בארץ, שהוא בעצם גם די מיוחד לשוק חברות הקייטרינג ספציפית בישראל, זהו קייטרינג כשר. יש סגמנט שלם בשוק הקייטרינג שפועל בתחום. קודם כל, כל אירוע שמאורגן על ידי אנשים מסורתיים או דתיים כולל בהכרח קייטרינג כשר. מחיר קייטרינג כשר הוא יחסיץ נמוך, בין השאר מכיוון שחלקים רבים מציבור הדתי בארץ חיים באופן צנוע.

מצד שני, מחיר קייטרינג כשר הוא גם נגזרת של רמת הכשרות. כך למשל מי שרוצה להזמין קייטרינג בעל רמת כשרות מיוחדת, מחיר קייטרינג כשר זה יעלה.בכל מקרה, הזמנת קייטרינג כשר זוהי לא רק הפררוגטיבה הבלעדית של ציבור בעל זיקה דתית. יותר ויותר אנשים חילוניים בארץ מעדיפים להזמין לאירועים שהם מקיימים קייטרינג כשר. בין השאר זה כדאי מאוד, מכיוון שברוב המקרים לפחות אחוז מסוים מבאי האירוע או אורחי השמחה, הם אנשים דתיים או מסורתיים שומרי כשרות.

בלי קשר למחיר קייטרינג כשר או לנושא רמת הכשרות או הרכב האורחים, בסופו של דבר קייטרינג כשר זה גם מאוד טעים ובריא.


באזורים:
ירושלים,תל אביב –יפו, חיפה, ראשון לציון,אשדוד,פתח תקווה, באר שבע, נתניה,חולון, בני ברק,רמת גן,בת ים, אשקלון,רחובות, הרצליה, כפר סבא, חדרה,בית שמש, רעננה, מודיעין, מכבים, רעות, לוד, נצרת, רמלה, נהריה, גבעתיים, קריית אתא, קריית גת, הוד השרון, אילת, עכו, מודיעין עלית, עפולה, קריית מוצקין, רמת השרון, טבריה, ראש העין, קריית ים, קריית ביאליק, נס ציונה, אלעד, מעלה אדומים, דימונה, אור יהודה, יבנה, קריית אונו, צפת, נתיבות, יהוד – מונסון, מגדל העמק, כרמל, ערד, קריית שמונה, טירה, נשר, מעלות תרשיחא, גבעת שמואל, קריית מלאכי, שדרות, טירת הכרמל, יקנעם עלית, בית שאן, אריאל, אור עקיבא ,צפון,דרום,מרכז,גליל,עמקים,כרמיאל,עמק יזרעאל,זכרון יעקב,קיסריההודעות אחרונות
1. האם כשרות מעלה את המחיר?
יוגב | | 10:07 13.09.2012

2. קייטרינג לקידוש בשבת בר מצווה
לאה | גבעת שמואל | 12:07 13.06.2013


שם :
טלפון:
אזור מגורים :
דואר אלקטרוני :
נושא / כותרת :
תוכן :