דף הבית : מידע וטיפים : קייטרינג מוזל לאירוע
קייטרינג מוזל לאירוע
.

קייטרינג מוזל לאירוע

עכב התחרות העזה והמתמשכת בתחום הקייטרינג, ישנן הרבה חברות קייטרינג שיציעו לכם קייטרינג במחיר מוזל. אולם בכדי ליהנות מקייטרינג במחירים מוזלים יש צורך להקפיד על מספר דברים. גם אנו עובדים עם חברות אשר מציעות מחירים מוזלים והליך הבקרה שלנו כלפיהם הוא בדיוק כמפורט במאמר זה.

באופן אישי – קל מאוד להתפתות לקייטרינג במחיר מוזל. בין כל ההוצאות הגדולות של האירוע נהדר לפגוש פתאום בקרן אור נעימה שמוזילה לכן בצורה משמעותית את האירוע. אך הדבר הראשון שיש לעשותו אם אתם מרגישים שאתם מתפתים להצעה זו, הוא לפגוש את האדם העומד מאחריה. תיזמו פגישה עם נותן ההצעה או אפילו יותר טוב עם בעל חברת הקייטרינג שממנה קיבלתם הצעה מוזלת זו. הפגישה נועדה כמובן,לראות את האדם ולהתרשם ממנו. רצוי שהפגישה תיערך אצלם. כך גם תוכלו להתרשם מרצינותם ולראות את המטבח את המשרדים ובאופן כללי את מקום פועלה של החברה.

בקשו לדבר עם לקוחות קודמים של החברה. זו אינה חוצפה והדבר לגמרי מקובל. נסו להיזכר ותראו שגם אתם קיבלתם בעבר שיחות כגון אלה – עתה זה הזמן שלכם. בקשו לקוחות של החברה שערכו אירוע בסגנון האירוע שלכם. התקשרו ונסו לדלות פרטים אודות המחיר ואיכות השירות הכללית.

קייטרינג מוזל יכול להיות פתרון מושלם עבורכם, אך כאמור יש לוודא שאין שום דבר שלילי הגורם להצעה זו להיות נמוכה. אם אין לכם ניסיון בתחום הקייטרינג זה הזמן לבקש עזרה ממי שכן יש לו.

בקשו מהאדם להתלוות אליכם ולהתרשם מחברת הקייטרינג, לעיתים המחיר מפתה מעוור את עינינו ואנו רואים ושומעים את הדברים שאנו מחפשים, אדם חיצוני הרוצה בטובתנו יחפש באופן מידי כשלים או קצ'ים המתחבאים בהצעה זו, וזה בדיוק הדבר שאתם צריכים. אם בתום הפגישה עדיין תהיו תמימי דעים בנוגע לקייטרינג כנראה שאתם בכיוון הנכון. בדרך למצוא קייטרינג לאירוע שלכם.

ירושלים,תל אביב –יפו, חיפה, ראשון לציון,אשדוד,פתח תקווה, באר שבע, נתניה,חולון, בני ברק,רמת גן,בת ים, אשקלון,רחובות, הרצליה, כפר סבא, חדרה,בית שמש, רעננה, מודיעין, מכבים, רעות, לוד, נצרת, רמלה, נהריה, גבעתיים, קריית אתא, קריית גת, הוד השרון, אילת, עכו, מודיעין עלית, עפולה, קריית מוצקין, רמת השרון, טבריה, ראש העין, קריית ים, קריית ביאליק, נס ציונה, אלעד, מעלה אדומים, דימונה, אור יהודה, יבנה, קריית אונו, צפת, נתיבות, יהוד – מונסון, מגדל העמק, כרמל, ערד, קריית שמונה, טירה, נשר, מעלות תרשיחא, גבעת שמואל, קריית מלאכי, שדרות, טירת הכרמל, יקנעם עלית, בית שאן, אריאל, אור עקיבא
צפון,דרום,מרכז,גליל,עמקים,כרמיאל,עמק יזרעאל,זכרון יעקב,קיסריה

 

 

 

 

 

 

 
שם :
טלפון:
אזור מגורים :
דואר אלקטרוני :
נושא / כותרת :
תוכן :