דף הבית : מידע וטיפים : המלצה על קייטרינג - שרון
המלצה על קייטרינג - שרון
.

המלצה על קייטרינג – שרון ואלונה

בתור אחד שלא ממש מבין באוכל, ובדרך כלל אוכל מה שיש, היה לי ברור שכשזה יגיע לקייטרינג הפיקוד עובר לאלונה. רצה הגורל, ותוך כדי ארגון החתונה אלונה קיבלה הודעה בהולה מהעובדה שעליה לנסוע להשלים פרויקט מסוים בארה"ב. לא עזרו התחנונים והבקשות אלונה נאלצה לנסוע, וכל תחום הקייטרינג נפל על עבדכם הנאמן. בתור שכזה הדבר הראשון אליו פניתי היה גוגל כמובן. התחלתי עם הביטויים הנפוצים כמו: קייטרינג לחתונה, קייטרינג טוב לחתונה, חיפשתי וקראתי אין- ספור המלצות (שמאוד עזרו לי ובעקבות כל אני רושם את המלצתיJ אך אחרי שלושה ימים של חפירות ונבירות הרגשתי שאני עומד להגיע לנקודה בה היאוש הולך לגבור עלי, חוסר הידע היה כל כך גדול שהתביישתי לשאול שאלות כל בסיסיות כמו – מה זה עמדות הגשה?

בדרך לא דרך הגעתי לבסוף לעדי (מנהל השיווק של האתר) כנראה מקולי הנרגש והנסער היא הבינה שאין כל כך עם מי לדבר, ותוך מספר דק' הייתה בטוחה שאין עם מי לדבר. תוך כדי השיחה עדי התחילה לדלות ממני נתונים בסיסיים (כמות אורחים,סגנון,תקציב) ולכוון אותי בצורה מדודה ונכונה אל עבר המטרה – קייטרינג לחתונה כמובן.

עדי לקחה לעצמה יום לעבד הצעות עבורי, ואחרי 24 שעות קיבלתי מייל מסודר בו מפורטות כל הצעות המחיר שעונות בדיוק לדברים שהגדרתי לה, היא נטעה כזו תחושת ביטחון, שלא היה לי ספק שכל החברות שאני מתבונן עליהן במייל, הן חברות טובות ומוכרות, וכאלה שלא יעשו לי פדיחות ביום האירוע.

כשאלונה חזרה מארה"ב הכל כבר היה מוכן והדבר שהכי חששתי ממנו – הקייטרינג. כבר היה לגמרי מאחרי. הרשיתי לעצמי לקחת את כל הקרדיטJ אך בסתר לבי הודיתי שוב לעדי המקסימה שבלעדיה עדיין הייתי מחפש חברות קייטרינג

ואם זה עדיין לא ברור

עדי היקרה – המון תודה.

 

 

 

 

 

שרון גבינר.

 

 
שם :
טלפון:
אזור מגורים :
דואר אלקטרוני :
נושא / כותרת :
תוכן :