דף הבית : אירועים פרטיים : קייטרינג לקבלת פנים
קייטרינג לקבלת פנים
.

קייטרינג לקבלת פנים

קייטרינג לקבלת פנים הוא רעיון מיוחד במינו למען האמת מוצלח במיוחד, ובשנים האחרונות ראינו פריחה נהדרת של קייטרינג לקבלת פנים אשר מצדיק את שמו ונותן לאורחים ולמוזמנים שפוקדים את האירוע חוויה נהדרת של מטעמים נהדרים ואיכותיים. קייטרינג לקבלת פנים בא לתת מענה לאחת התופעות הלא כל כך נעימות שפוקדות את ארצנו אך כנראה היא כורך יוצא מכך שכולנו ישראלים J אנשים נוטים להרעיב את עצמם אם הם יודעים שצפוי להם אירוע בערב, וכך יוצא שהם באים לאירוע מורעבים,כידוע לכולנו אנשים רעבים הם לא אנשים מרוכזים או שמחים, קייטרינג לקבלת פנים נוטה מענה גם למוזמנים שהחליטו להרעיב את עצמם, אך לאורחים שפשוט בא להם לנשנש משהו ביחד עם השתייה. אחרי שהאורחים נגסו במשהו והשביעו מעט את ביטנם ההומה הם פנויים יותר לעסוק במלאכה החשובה יותר והיא לשמוח באירוע.

המתאבנים או הטאפס (או כל שם אשר תבחרו לכנות את הכיבוד המזמין אשר כולל מנות רבות שעיקרן הוא גודל קטן ותאווה לעיניים) מתפקדים באירוע גם על תקן של "פותחי תיאבון" הם מייצרים חגיגה נהדרת ונוטעים באירוע צבע ועניין אשר מקרינים לאורך כל האירוע. בכדי לאסוף עבורכם מלאי גדול ומכובד של חברות המציעות קייטרינג לקבלת פנים היה עלינו קודם כל להכיר את הנפשות הפועלות ולתת דעתנו בצורה רצינית לתחום המאוד מסקרן הזה שנקרא קייטרינג לקבלת פנים. לכל חברה יש צורה אחרת בה היא נותנת לאירוע שלכם את הטאצ' האישי שלה, את הצורה בה המתאבנים שלה באים לידי ביטוי, אך לכל חברות קייטרינג לקבלת פנים היה משהו משותף, הם כולן יצאו מגדרן בכדי להפוך את האירוע שלכם ליחיד ומיוחד, ועם חברות קייטרינג לקבלת פנים אלו בחרנו לעבוד, ואותן בחרנו לשווק.

באזורים:
ירושלים,תל אביב –יפו, חיפה, ראשון לציון,אשדוד,פתח תקווה, באר שבע, נתניה,חולון, בני ברק,רמת גן,בת ים, אשקלון,רחובות, הרצליה, כפר סבא, חדרה,בית שמש, רעננה, מודיעין, מכבים, רעות, לוד, נצרת, רמלה, נהריה, גבעתיים, קריית אתא, קריית גת, הוד השרון, אילת, עכו, מודיעין עלית, עפולה, קריית מוצקין, רמת השרון, טבריה, ראש העין, קריית ים, קריית ביאליק, נס ציונה, אלעד, מעלה אדומים, דימונה, אור יהודה, יבנה, קריית אונו, צפת, נתיבות, יהוד – מונסון, מגדל העמק, כרמל, ערד, קריית שמונה, טירה, נשר, מעלות תרשיחא, גבעת שמואל, קריית מלאכי, שדרות, טירת הכרמל, יקנעם עלית, בית שאן, אריאל, אור עקיבא ,צפון,דרום,מרכז,גליל,עמקים,כרמיאל,עמק יזרעאל,זכרון יעקב,קיסריה

 

 הודעות אחרונות
1. קייטרינג קבלת פנים לפתיחת תערוכה
ליאת | | 07:25 15.08.2017

2. קייטרינג לקבלת פנים משודרגת
בתיה | | 19:53 29.07.2018

3. קייטרינג קבלת פנים לפני הצגה
אלונה | | 22:14 29.07.2018

4. אנו מחפשים מישהו שיעשה קבלת פנים אחרי הקרנת בכורה של סרט בסינמטק ירושלים.
עינב | | 14:10 11.11.2018


שם :
טלפון:
אזור מגורים :
דואר אלקטרוני :
נושא / כותרת :
תוכן :