דף הבית : אירועים פרטיים : קייטרינג לסעודת הודיה
קייטרינג לסעודת הודיה
.

קייטרינג לסעודת הודיה

סעודת הודיה היא סעודה בסימן המזל הטוב. היא טבועה בחותם הנס. לא רק יין ישמח לבב אנוש המלא הודיה- גם ובעיקר מזון טוב. תוכלו להזמין קייטרינג לסעודת הודיה מתוך מבחר מגוון של תפריטים- בשריים וחלביים. רצוי לתכנן מבעוד מועד את התפריט כדי לא להשאיר דבר לרגע האחרון. ספקי השירות הם אנשי מקצוע המאומנים ומיומנים בהכנת מזון לאירועים בכלל ולסעודות הודיה בפרט ואתם יכולים להיעזר בייעוץ שלהם שיחסוך מכם זמן וכסף- שני משאבים יקרים מפז.

אתם לא צריכים לשבור את הראש- רק לפתוח אותו לעצות של אנשי מקצוע שהסעידו ציבורים שונים ומגוונים במגוון אירועים ומתכוני הסעדה. באופן פרדוקסלי דווקא הסיבה והעילה לסעודה- ברכת ההודיה הופכת מצד אחד את האוכל למרכיב חשוב ומרכזי במעמד ומצד שני, מאחר שהשמחה גדולה וההודיה עמוקה – המזון אינו העיקר. כך או כך ברור כי עצם קיומה של הסעודה לא רק מצדיק אלא מחייב להיערך לקראתה מבעוד מועד. ספקי השירות יוכלו לאפיין ולהגדיר את הצרכים ואת הביקושים על פי פרמטרים שונים, כך שהתפריט שיוצא לכם ייתן את המענה הטוב ביותר בהינתן השיקולים השונים לבחירתו.

בסעודת הודיה השפע הוא סמלי ומהווה חלק בלתי נפרד מההודיה לאל הזן ומפרנס ועושה ניסים. אמנם קשה לאמוד את סעודת ההודיה במונחים של עלות-תועלת, אבל יש דברים שאף שיש להם עלות – אין להם מחיר, אין להם שיעור, ודאי כאשר מציינים שמחה גדולה הלילה...

חברת קייטרינג תשמח לסייע לכם להגיש למשתתפים בסעודת הודיה אוכל טרי, חם וטעים שיחמם את גופם ואת לבם וירבה שמחה ואווירה טובה במהלכה.

הודו לאל כי טוב ואולי גם למי ששקדו וטרחו מאחורי הקלעים (במטבח) על הכנת האוכל הטעים, המזין והמשביע.
שם :
אזור מגורים :
דואר אלקטרוני :
נושא / כותרת :
תוכן :