דף הבית : קייטרינג לעסקים : קייטרינג לעמותות
קייטרינג לעמותות
.

קייטרינג לעמותות

עמותות שונות המסייעות לנזקקים ודאי זקוקות בעצמן למקור לאספקת מזון עבור מי שסמוכים על שולחנן או מצפים למשלוח מזון לביתם או למתחם כל שהוא שבו הם שוהים ואליו מגיעים שירותי ההסעדה.

היתרון של ספק קייטרינג לעמותות הוא בנגישות ובזמינות שלו לספק מזון טרי, חם וקר, בכל מקום ובכל עת שקיימים דרישה וביקוש למזון. זה גם יתרונם של הלקוחות, ובמקרה זה – העמותות. יש לכך חשיבות בעיקר כאשר כמות המזון היא גדולה ונדרש אמצעי מהיר לשינועו ולקיצור משך הזמן מהכנת האוכל עד הגעתו והגשתו.

עמותות יכולות לבחור את המזונות המועדפים עליהן וקבוע תפריט על פי צרכים ודרישות ובשקלול המחיר, כך שיינתן מענה מיטבי לעמותות עצמן ולציבור שהן פועלות בעבורו.

קייטרינג לעמותות -המקום שבו נפגשים החסד והחמלה

ספקי קייטרינג לאירועים גדולים ודאי מכירים את התופעה הרווחת, החוזרת ונשנית מדי אירוע: כמויות מזון גדולות נותרות בסיומו ובאופן טבעי עולה השאלה- מה עושים אתו? עמותות שונות מסתייעות- מי בתדירות משתנה ומי בקביעות- ברצון הטוב ובנדיבות של חברת ההסעדה כמו גם בחסד ובחמלה שלה ונהנות מאוכל ארוז המוכן כפי שהוא לחימום ולהגשה. זה מעשה מובהק של WIN –WIN – זה נהנה וזה אינו חסר. הכול יוצאים מורווחים- זה בעשיית מצווה וזה בתועלת שהוא מפיק ממנה.

אספקת קייטרינג לעמותות שונות בכלל וכאלה שתכליתן, ייעודן ושליחותן הן לסייע לנזקקים זוכות למקור אספקה חשוב ונדרש ובתוך כך ל"שקט תעשייתי" מעצם הידיעה והביטחון שהיא נוסכת כי קיים מקור נגיש וזמין ובעיקר- אדיב.

כך יכולים ראשי העמותות להתפנות למעשים הרבים שהם עושים בשליחותם החברתית, רבים מאוד מהם בהתנדבות מלאה ומתוך דאגה כנה ואמתית לזולת בכלל ולאנשים נזקקים שידם אינה משגת את צרכי הקיום בפרט.




שם :
אזור מגורים :
דואר אלקטרוני :
נושא / כותרת :
תוכן :