דף הבית : אירועים פרטיים : קייטרינג לאירוסין
קייטרינג לאירוסין
.

קייטרינג לאירוסין

לא מדובר בחזרה הגנרלית אלא בהופעה ראשונה... כזוג מאורס אתם בעצם כבר זוג נשוי- או-טו-טו, ולכן טבעי שתרצו כי מסיבת האירוסין תהיה מרגשת ועשירה כמו (כמעט) מסיבת החתונה וכי גם המזון והמשקאות יוגשו בה בשפע.

אם אתם בכל זאת רוצים להשאיר את "המנה העיקרית"- במירכאות או בלעדיהן- ודאי אם אתם עושים את מסיבת האירוסין במתכונת מצומצמת יותר, עם המשפחות ועם חברים טובים, ניתן בהחלט לבחור במתכונת הסעדה של מגשי אירוח. במתכונת זו ניתן ליהנות מתפריט בשרי עשיר, מסלטים, אנטי פסטי, מאפים מלוחים, גבינות, מטאפסים, ממוקפצים, מסלטים וממגוון של קינוחים- הכל לפי הבחירה והמחיר.

קייטרינג לאירוסין הוא קייטרינג לאירוע חגיגי וככזה המזון אמור לבטא ולשקף את החגיגיות – בעושרו, במרקמיו, בריחותיו ובעיקר – בטעמיו. לרשותכם חברת הסעדה מקצועית, המגישה מזה זמן רב את שירותי המזון האטרקטיביים והטעימים ביותר לכל סוגי האירועים.

על מנת לבדל את מסיבת האירוסין ממסיבת החתונה ניתן לבחור מזונות שונים וכמובן גם מתכונת הסעדה שונה, כגון, כמוצע כאן, מגשי אירוח, בופה ועוד. מאחר שעל אף היות מסיבת האירוסין ציון דרך ומעין "משחק מקדים" לחתונה הממשמשת ובאה, היא בכל זאת פחות רשמית. ההבדל בין האירוסין לבין החתונה כמוהו, נגיד, ההבדל בין נסיכה לבין מלכה. זו ואף זו ממקדות את תשומת הלב, מעוררות ציפיות, וגם אם לכאורה אין הבדל בין השתיים- הבדל בכל זאת יש.

קייטרינג משובח לאירוסין משדרג את המסיבה ומשרה עליה אווירה של שפע וברכה. אין הכרח לבחור במנות היקרות ביותר על מנת להרכיב תפריט עשיר ומגוון ובעיקר- טעים ומשביע. בהנחה שחלק בלתי מבוטל מהמוזמנים אל מסיבת האירוסין יהיו גם אורחים במסיבת החתונה- תפתיעו אותם בתפריטים שונים ולו רק כדי שלא ירגישו כי החלק הקולינארי בחתונה הוא "עוד מאותו דבר". מזל טוב ובתיאבון.
שם :
אזור מגורים :
דואר אלקטרוני :
נושא / כותרת :
תוכן :