דף הבית : אירועים פרטיים : קייטרינג לארוחת ערב
קייטרינג לארוחת ערב
.

קייטרינג לארוחת ערב

מה עושים כאשר אורחים לא קרואים מודיעים לכם שהם יגיעו לביתכם בשעות הערב ואתם חשים אובדי עצות ועשתונות? מרגיעים. סופרים עד עשר. גם אם המקרר חצי ריק ואין לכם חומרי גלם הנדרשים לארוחה- פתוחה בפניכם האפשרות הטבעית והמתבקשת: הזמנת קייטרינג לארוחת ערב. אתם יכולים לבחור תפריט צנוע או עשיר, מגשי אירוח הכוללים מבחר מאפים, סלטים, ירקות ופירות חתוכים, קישים, פשטידות, מוקפצים, פסטות, קינוחים. אירוח כיד המלך לא מחייב הכנות של משרתים...

חברת הסעדה תשמח לספק לכם שירותי מזון לארוחת ערב טעימה, משביעה, עשירה. גם אם אתם מתלבטים מה להזמין ומה להגיש- התפריט העשיר שמציעה החברה תאפשר לכם "להתפקס" על מבחר המאכלים שמתאימים לאירוח.

אבל קייטרינג לארוחת ערב לא אמור להיות רק ברירת המחדל אלא אפשרות מועדפת, כאשר מתכננים אירוע מבעוד מועד, כגון אירוע חברה שמבקשת לסיים יום כיף או גיבוש בארוחת ערב מושקעת בכל מקום שהוא, לרבות בחיק הטבע.

אם אתם יודעים, ואתם ודאי יודעים, מה התקציב שאתם רוצים או יכולים להקצות לארוחת ערב שתסופק לכם על ידי חברת קייטרינג, אתם יכולים לתכנן את הארוחה על כל מרכיביה ובכך לקבל מענה מיטבי.

בהזמנת קייטרינג לארוחת ערב אתם מבטיחים לעצמכם, לאורחים, למוזמנים, לעובדי החברה, לאנשי העסקים שאתם רוצים לארח באופן מכובד או לכל קהל יעד של סועדים כי הם ייצאו מהארוחה שבעים ומרוצים.

אתם מוזמנים להזמין ארוחת ערב בשרית או חלבית, מועשרת בתוספות חמות ו/או קרות, שתחתום את היום בטעם טוב ומתוק ותגרום למארחים שלכם או למי שאתם מזמינים אותם לארוחה להודות לכם ולהוקיר אתכם על ההשקעה.

רשמו את המספר, כדי שאם וכאשר "יתקילו" אתכם מעכשיו לעכשיו- לא תצטרכו לבזבז זמן בניסיון למצוא תשובה מעשית לשאלה- מה עושים? כי השאלה תתייתר מאליה.
שם :
אזור מגורים :
דואר אלקטרוני :
נושא / כותרת :
תוכן :