דף הבית : שרותים משלימים : ברמנים לאירוע
ברמנים לאירוע
.

ברמנים לאירועים

מחפשים צוות ברמנים וברמניות לאירוע שלכם? הגעתם למקום הנכון. אנו בפורטל קייטרינג עובדים עם צוות ברמנים וברמניות שיגיעו אליכם לכל אירוע, ויספקו לאורחים שלכם את ההנאה והכיף בהגשת אלכוהול מקצועי וקוקטיילים נהדרים. אנו מציעים מבחר חבילות נהדרות המתאימות לכל אירוע. ניתן להזמין ברמנים לאירועים גם לאירוע קטן של 10 אנשים, וגם לחתונות ענק. צוות הברמנים שלנו ייצוגי ומסודר, ומגיע לכל חלקי הארץ.

לכל הברמנים והברמניות שעובדים אצלנו ניסיון רב בתחום, לפחות של 5 שנים. צוות הברמנים שלנו מודע היטב לתפקידו, ועושה זאת על הצד הטוב ביותר. הברמנים והברמניות שלנו ישמחו את האורחים שלכם במשקאות אלכוהוליים נהדרים, ויביאו איתם המון אווירה וכיף. הזמנת ברמנים לאירוע הינה חוויה ייחודית ואיכותית, היא מראה על השקעה ועל אכפתיות כלפי האורחים.

ניתן לקבל מאיתנו הצעות רק עבור הזמנת ברמנים לאירוע, או חבילות שכוללות גם את האלכוהול. בנוסף אנו נשמח לתת לכם ייעוץ ללא עלות, בנוגע לבחירת האלכוהול\ הקוקטיילים המתאימים לאירוע שלכם וזאת ע"י תשאול מתאים שנעשה מבעוד מועד. ניתן לבנות תוכנית קוקטיילים שמתאימה במיוחד לקהל שפוקד את האירוע. חשוב לקחת בחשבון את הנוער והילדים, כמובן שיש גם עבורם קוקטיילים נטולי אלכוהול.
שם :
טלפון:
אזור מגורים :
דואר אלקטרוני :
נושא / כותרת :
תוכן :