דף הבית : קייטרינג לעסקים : עובדי קבלן למטבח
עובדי קבלן למטבח
.

עובדי קבלן

ברוב המכרזים בארץ, יש צורך בצוות מטבח שיבצע עבודות ניקיון, תחזוקה והגשה. חשוב לדעת כי ישנה דרישה בסיסית עבור עובדים אלו והיא שהם יהיו מעל גיל 18 וללא עבר פלילי. חלק מהמכרזים דורשים גם שהעובדים יהיו בעלי תעודת זהות ישראלית.

בנוסף לכך בגלל שהעובדים נמצאים כל העת בסמוך למזון הם חייבים לשאת בכל עת באישור רפואי לעבודה במזון, תוקף האישור יחודש לפחות אחת לשנה ובכניסת עובד חדש לעבודה.

נקודה נוספת היא המדים של עובדי הקבלן, בכדי למנוע מצב בו עובד קבלן מגיע לעבודה עם מדים מלוכלכים על קבלן ההסעדה לצייד את העובדים במדים נקיים (5 סטים לעובד לפחות) בנוסף לביגוד יש על קבלן ההסעדה לצייד את העובדים בנעלי עבודה סגורות ונגד החלקה, בכובעי קסקט במסגרת עבודתם (בכדי למנוע נפילת שיער לתוך האוכל)

את העובדים יש לתדרך בצורה מוקפדת ובהירה אודות העבודה במכרז בו הספק זכה, שימו לב שם אם העובדים כבר עבדו בעבודה דומה עם הקבלן במכרז אחר, יש לדאוג כי הם מתודרכים על העבודה במכרז החדש.

כמות העובדים הרצויה בדרך כלל היא ביחס של עובד 1 על 20 סועדים.

באזורים: ירושלים,תל אביב –יפו, חיפה, ראשון לציון,אשדוד,פתח תקווה, באר שבע, נתניה,חולון, בני ברק,רמת גן,בת ים, אשקלון,רחובות, הרצליה, כפר סבא, חדרה,בית שמש, רעננה, מודיעין, מכבים, רעות, לוד, נצרת, רמלה, נהריה, גבעתיים, קריית אתא, קריית גת, הוד השרון, אילת, עכו, מודיעין עלית, עפולה, קריית מוצקין, רמת השרון, טבריה, ראש העין, קריית ים, קריית ביאליק, נס ציונה, אלעד, מעלה אדומים, דימונה, אור יהודה, יבנה, קריית אונו, צפת, נתיבות, יהוד – מונסון, מגדל העמק, כרמל, ערד, קריית שמונה, טירה, נשר, מעלות תרשיחא, גבעת שמואל, קריית מלאכי, שדרות, טירת הכרמל, יקנעם עלית, בית שאן, אריאל, אור עקיבא ,צפון,דרום,מרכז,גליל,עמקים,כרמיאל,עמק יזרעאל,זכרון יעקב,קיסריה
שם :
טלפון:
אזור מגורים :
דואר אלקטרוני :
נושא / כותרת :
תוכן :