דף הבית : סוגי קייטרינג : קייטרינג הרב רובין
קייטרינג הרב רובין
.

בבואכם להחליט לאיזה חברת קייטרינג לפנות בשביל לקיים אירוע, כדאי לתת דעת לגבי סוגיות ועניינים שונים. אחד הנושאים החשובים (למי שיש לו זיקה לנושא) זהו נושא הכשרות של האוכל והשתייה. חברות קייטרינג שונות משתמשות בהכשרים רבים, כאשר עבור כל בן אדם ועבור כל קהילה בארץ יש לפחות מערכת כשרות אחת שמתאימה להם.

אחת ממערכות הכשרות הידועות, זהו "בד"ץ מהדרין" בהנהגתו של הרב אברהם רובין. בד"ץ זה עובד עם חברות שונות, וכמו כן אנשים רבים בארץ גם כן משתמשים בצורים בעלי הכשר זה. כדי לבחור האם להתמש בהכשר של הרב רובין או בכל סוג של הכשר אחר, צריך להבין בנושא באופן אישי או לכל הפחות להתייעץ עם רבנים ו/או בעלי דעה אחרים בתחום. כשרות זה נושא כל כך חשוב עבור אנשים ששומרים או מייחסים משקל רב לנושא בכלל ולקיום מצוות בפרט, כך שאין כאן מקום לתת או לא לתת המלצה על הכשר ספציפי.

ספציפית בנושא של הזמנת שירותי קייטרינג, כדאי מאוד לפנות מבעוד מועד לנציגי החברה ולברר אצלם לגבי סוגי ההכשר שיש למזון ומשקאות שהם מספקים. אפשר לשאול, עם אילו מערכי כשרות הם עובדים: כאשר הן יכולות להיות הן בד"ץ מהדרין בהנהגתו של הרב רובין והן כל סוג של כשרות אחרת. בהחלט כדאי להתחיל לברר את נושא הכשרוץ מבעוד מועד, כך שבהתקרב למועד האירוע, אתם תהיו "סגורים" לפחות מבחינת נושא הקייטרינג. באירוע עצמו האורחים שלכם יוכלו ליהנות ממאכלים טעימים ומגוונים שתספק לכם חברת קייטרינג שבחרתם מבעוד מועד.

אתם תיהנו, האורחים שלכם ייהנו, חברת הקייטרינג ועובדיה ייהנו - זהו אחד המתכונים לקיום אירוע מוצלח. גם מעבר לנושא הקייטרינג, נושא הכשרות הוא תחום כה נרחב ומענייין, שמומלץ לקרוא קצת אודות הנושא.
שם :
אזור מגורים :
דואר אלקטרוני :
נושא / כותרת :
תוכן :