דף הבית : סוגי קייטרינג : קייטרינג שארית ישראל
קייטרינג שארית ישראל
.

אחת ממערכות הכשרות הידועות בארץ, זהו בד"ץ שארית ישראל. בד"ץ זה הוקם בשנת 1988 על ידי הרב אלעזר שך. כיום הוא משמש חברות גדולות והן מקובל על חלקים רבים בציבור. חשוב לציין שאנחנו בשום פנים ואופן לא נוקטים צד ומביאים דעה לגבי טיבו (או אי טיבו) של כל סוג של כשרות. לצורך זה, על האדם שמחפש למשל חברת קייטרינג העובדת עם בד"ץ כלשהו (למשל בד"ץ שארית ישראל) יש להתייעץ עם אנשים שיש להם הבנה בתחום (רבנים או סתם מביני

עניין). מעבר לכל זה, מי שמתכנן אירוע מעוניין להביא קייטרינג כשר ואיכותי צריך לתת דעת ולשאול את מפעילי הקייטרינג לגבי טיבו של קייטרינג ספציפי ולגבי טיבם של מיני המאכלים והמשקאות שהוא יספק לאירוע. תמיד אפשר לבקש ממפעילי הקייטרינג לבוא למשרדי החברה או אף לאירוע בו מוגש קייטרינג ספציפי זה ושם להתרשם בגוף ראשון מהאוכל והמשקאות.

כמו כן, כדאי מאוד לחפש באופן אישי מידע לגבי סוגי הכשרות השונים לגבי בד"צים שונים. למשל, כל מה שצריך לעשות כדי לקרוא חומרים רבים אודות בד"ץ שארית ישראל באינטרנט - זה להקליד את צירוף המילים הנ"ל באחד ממנועי החיפוש ומשם הדרך קצרה לעשרות עם לא מאות לינקים בעלי רלוונטיות רבה או פחותה לנושא. כמובן שצריך לקחת בערבון מוגבל כל מידע הרשום באינטרנט, מכיוון שאין אפשרות לדעת בוודאות של 100% מהו המקור של המידע. בכל מקרה, לא משנה באיזו דרך של בדיקה תבחרו, נושא הכשרות הוא נושא מעניין כך או אחרת, אנחנו מקווים שלא רק לא תשתעממו, אלא גם תפתחו לעולם הרחב והמעניין של נושא הכשרות.
שם :
אזור מגורים :
דואר אלקטרוני :
נושא / כותרת :
תוכן :