דף הבית : סוגי קייטרינג : קייטרינג הרב מחפוד
קייטרינג הרב מחפוד
.

אחת ממערכות הכשרות הידועות בארץ, זהו בד"ץ "יורה דעה" שהקים הרב שלמה מחפוד. בד"ץ זה מתמחה במיוחד במתן הכשרים לבשר ומוצרי בשר. הרב שלמה מחפוד שימש עשרות שנים בתפקידים שונים במערכות הכשרות השונות,

כאשר במיוחד הוא התמחה בתחום "הניקור". כאמור, "יורה דעה" הוא בד"ץ ידוע ומוכר בקרב כלל הציבור החרדי בישראל ובהחלט ניתן לראות בחנויות השונות ברחבי הארץ מוצרים בעלי הכשר זה. עבור מי שרוצה לקיים אירוע מסוים ומייחס חשיבות רבה לנושא הכשרות, כדאי לשקול אופציות שונות בבואו לפנות לחברות קייטרינג. כך למשל, מי שמעוניין בקייטרינג בשרי, כדאי לשקול פנייה לחברת הקייטרינג אשר מספקת מאכלי בשר העשויים מבשר בעל הכשר של "יורה דעה" בהנהגתו של הרב שלמה מחפוד.

אנחנו לא רוצים לנקוט כאן דעה לגבי טיבו של כל סוג של הכשר או טיבו של קייטרינג, את זה על האדם המעוניין להזמין קייטרינג בעל הכשר מסויים, לבדוק בעצמו. בלי קשר למידת הדתיות של האדם, נושא הכשרות הוא גם נושא מעניין מאוד. הרי גם מי שמגדיר את עצמו כבן אדם חילוני, סביר להניח שסביו או סבי סביו היו אנשים דתיים, אשר שמרו על חוקי והלכות הכשרות. נושא זה מעניין גם בתור נושא היסטורי, כך שבכל מקרה, כדאי שלכל אחד תהיה לפחות היכרות כלשהי עם הנושא.
שם :
אזור מגורים :
דואר אלקטרוני :
נושא / כותרת :
תוכן :