דף הבית : קייטרינג בפריסה ארצית : קייטרינג בנימין
קייטרינג בנימין
.

קייטרינג בנימין

מחפשים לערוך אירוע במטה בנימין, אנו בפורטל קייטרינג עובדים עם חברות קייטרינג מובילות בבנימין ונשמח להעביר את פנייתכם לשלוש חברות רלוונטיות אשר יספקו לכם בדיוק את הרמה הנדרשת והתפריט המבוקש. מבחר התפריטים האפשרי הינו נרחב ואנו ערוכים לספק לכם מנות מובחרות במחירים משתנים. החל ממנות פשוטות ועד למנות גורמה.

המטבחים איתן אנו עובדים בבנימין הינם מטבחים בעלי אופי ביתי, כולם מחזיקים ברישיון יצרן אך מקפידים לבשל אוכל בטעמים ביתיים נהדרים. אנו מציעים מבחר גדול של סלטים, מנות ראשונות, תוספות ומנות עיקריות. התפריט המבוקש ביותר אצלנו הוא תפריט המציע 8 סוגי סלטים, 3 תוספות ו3 מנות עיקריות. ניתן לקבל דג כמנה ראשונה, להוסיף מבחר קינוחים ושתיה ואף לבצע דרכנו השכרת ציוד לאירועים נלווה באם יש בכך צורך.

מחירי המנות שאנו מציעים עבור קייטרינג בבנימין נעות בין 21 ש"ח למנה ועד למחיר של 35 ש"ח למנה. מתכננים אירוע בבנימין ולא בטוחים איזה תפריט להזמין? נשמח להעמיד את ניסיוננו הרב עבורכם ולייעץ לכם על המנות המתאימות ביותר, חלוקתן עבור מבוגרים וילדים והתאמתן לעדות השונות. ניתן לקבל תפריט קייטרינג בסגנון מזרחי יותר או לחילופין בסגנון אשכנזי יותר, אנו מציעים דרגות שונות של חריפות ומתאימים את התפריט במדויק אליכם.
שם :
אזור מגורים :
דואר אלקטרוני :
נושא / כותרת :
תוכן :