דף הבית : אירועים פרטיים : מחיר קייטרינג לאזכרה
מחיר קייטרינג לאזכרה
.

קייטרינג לאזכרה מחיר

מחיר קייטרינג לאזכרות עלול להשתנות מעט מספק קייטרינג אחד למשנהו. הדבר תלוי בגורמים רבים אך ניתן להגיד שמחירי קייטרינג לאזכרות נעים סביב מחיר של 32-37 ש"ח למנה. ברוב המקרים התפריט יכלול 6-8 סוגי, 3 סוגי תוספות ו 3 סוגים של מנות עיקריות. ישנה שאלה שחוזרת על עצמה והיא לגבי החלוקה של העיקריות, אם לדוגמא יש לכם 50 מוזמנים ואתם לוקחים 3 מנות עיקריות (בקר, דג,עוף) אזי החלוקה תהיה 20,20,10 בכל צורה שתבחרו, כך גם לגבי התוספות והסלטים.

המחיר משקף כאמור ארוחה מלאה שצריכה לכלול גם לחמניות (המוציא או מזונות) אתם צריכים לציין את בחירתכם במעמד ההזמנה. התפריטים גם דומים אם כי ההבדלים ניכרים בעיקר באיכות חומרי הגלם ובאופן הייצור, יש חברות קייטרינג המוציאות אירועי אזכרה רבים ביום ויש חיברות קטנות המסתפקות באירוע אחד לכל היותר שניים.

נקודה נוספת המשפיעה על מחיר קייטרינג לאזכרה היא הכשרות המבוקשת, ברוב המקרים כשרות מחמירה יותר תהיה יקרה יותר, אם כי זה אינו גורף לגבי כל חברות הקייטרינג. למשל אם אתם צריכים לאזכרה כשרות של הרב מחפוד תופתעו למצוא מחירים של החל מ-32 ש"ח למנה.

אנו בפורטל קייטרינג נשמח לספק לכם הצעות מחיר נהדרות בכדי שתבינו מעט יותר מהם רמות המחירים הנהוגות ולהגיע להחלטה מושכלת יותר. השאירו פרטים וקבלו הצעות ומחירים לאזכרה שלכם.

באזורים: ירושלים,תל אביב –יפו, חיפה, ראשון לציון,אשדוד,פתח תקווה, באר שבע, נתניה,חולון, בני ברק,רמת גן,בת ים, אשקלון,רחובות, הרצליה, כפר סבא, חדרה,בית שמש, רעננה, מודיעין, מכבים, רעות, לוד, נצרת, רמלה, נהריה, גבעתיים, קריית אתא, קריית גת, הוד השרון, אילת, עכו, מודיעין עלית, עפולה, קריית מוצקין, רמת השרון, טבריה, ראש העין, קריית ים, קריית ביאליק, נס ציונה, אלעד, מעלה אדומים, דימונה, אור יהודה, יבנה, קריית אונו, צפת, נתיבות, יהוד – מונסון, מגדל העמק, כרמל, ערד, קריית שמונה, טירה, נשר, מעלות תרשיחא, גבעת שמואל, קריית מלאכי, שדרות, טירת הכרמל, יקנעם עלית, בית שאן, אריאל, אור עקיבא
שם :
טלפון:
אזור מגורים :
דואר אלקטרוני :
נושא / כותרת :
תוכן :